(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana adria (Nr 6729463)

Caravana adria

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1750

Budżet zlecenia [€]:

230

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 126.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Puigcerdà

1 gru 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Terrassa

2 gru 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je odpowiednio przymocować tak, aby podczas transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.