(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana burstner lux (Nr 6070425)

Caravana burstner lux

Długość [m]:

6.70

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

750

Dystans: 679.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Cogollos De Guadix

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla Y León, Cogollos

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego przewozu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.