(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-21 13:38

CARAVANA DE 4 METROS 70 CMS (Nr 2401076)

CARAVANA DE 4 METROS 70 CMS

Długość [m]:

4700

Szerokość [m]:

1700

Wysokość [m]:

1700

Waga w kg (łączna):

750.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 152.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Vilallonga de Ter, 17869, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gavà, Hiszpania

Termin elastyczny