(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

caravana KNAUS 580QS (Nr 6439916)

Długość [m]:

7.82

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.57

Waga w kg (łączna):

1700

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 999.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Huelva

11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Huesca

12 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Do transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je solidnie przymocować tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.