(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana Moncayo - Sin documentación- Se necesita grúa (Nr 5636383)

Caravana Moncayo - Sin documentación- Se necesita grúa

Długość [m]:

590

Szerokość [m]:

230

Wysokość [m]:

250

Waga w kg (łączna):

749

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Roda De Berà

Od 22 lut 2020 do 23 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Creixell

Od 22 lut 2020 do 23 lut 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.