(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

caravanas (Nr 5922048)

caravanas

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 116.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Begur

1 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Camprodon

1 lip 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze przymocować, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji tańszego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najciekawszą ofertę.