(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 18:26

carbon fibre road bike

(Nr 3007584)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1488.00 km

Informacje dodatkowe:

******* With the wheels on it is about 160cm long It also needs to be safely packed, ideally left whole.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

London Colney, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny