(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 18:26

carbon fibre road bike (Nr 3007584)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1488.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

London Colney, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny