(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-10-27 01:11

carretilla elevadora

(Nr 2117658)
carretilla elevadora

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

4000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 418.00 km

Informacje dodatkowe:

busco porte LO MAS BARATO POSIBLE desde magalon a palencia, seria transportar una carretilla elevadora de unos 4000 kilos podria esperar a un retorno, por cuanto saldria el porte?

Oferty od Przewoźników (0)

750 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 750 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą np.:

pojazdy do robót ziemnych (koparki, zgniatarki),urządzenia do robót ulicznych na przykład rozściełacze do asfaltu,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,pojazdy do robót zbrojarskich,maszyny do produkcji i transportu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),pojazdy do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i auta ciężarowe),maszyny zmechanizowane,maszyny posiłkowe (zawiesia, czy różne szalunki),maszyny do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co znaczy, iż firma przewozowa powinna posiadać stosowne upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do przewozu pojazdów budowlanych na ogół stosuje się dużą naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych uzależniony jest głównie od rozmiarów, ciężaru i stanu urządzenia, a również od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego data transportu. Na przykład, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Malagón, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palencia, Hiszpania

Termin elastyczny