Carretilla elevadora electrica (Nr 8043397)

Carretilla elevadora electrica
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Carretilla elevadora electrica
2300 x 1200 x 2300 cm
4000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
4000 kg
Dystans
115 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Murcia

Od 18 paź 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, La Vila Joiosa/villajoyosa

Od 18 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport maszyn rolniczych

Przewóz pojazdów rolniczych niejednokrotnie jest transportem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Pokaźne urządzenia uprawne są maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa swobodnie jeździć po polskich trasach, jako że ich wielkość przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w UE. Przeszkodę powodować może dodatkowo napór osi maszyn uprawnych, jaki przekracza normy możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko wykorzystuje się naczepy typu semi lub tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych posiadają należycie przystosowanymi lawetami, jakie potrafią przewieźć maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przewyższa możliwe reguły wymiarami lub ciężarem, potrzebne jest otrzymanie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu ciągników uprawnych

Cena transportu urządzenia rolniczego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt transportu wpływa dodatkowo odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym elementem może być dodatkowo czas przewozu.