(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 14:37

Carroceria mini clasico

(Nr 1477492)
Carroceria mini clasico

Marka i model:

Mini clasico

Waga w kg:

300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 646.80 km

Informacje dodatkowe:

Solo esta la carroceria,

Oferty od Przewoźników (0)

280 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-12-2016, 09:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-13 do 2016-12-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-16, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

España, Huelva

Od 1 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Orihuela, 03300

Od 8 gru 2016 do 9 gru 2016