(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Casa de 2 habitaciones (Nr 4926686)

Casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 8117.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, San Roque

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubai

Od 25 sie 2019 do 15 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.