(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Casa de 2 habitaciones (Nr 5107674)

Casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

260.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 336.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Almería

29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Écija

30 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.