(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

casa de 2 habitaciones (Nr 5545291)

casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1833.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Rochdale

Od 12 sty 2020 do 16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.