(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Casa de 2 habitaciones, serían un 30 metros cubicos (Nr 4899342)

Casa de 2 habitaciones, serían un 30 metros cubicos

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1810.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Landau

Od 8 wrz 2019 do 13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Navalcarnero

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.