(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Casa de 3 habitaciones (Nr 4671648)

Casa de 3 habitaciones

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 535.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Burgos

31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

2 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.