casa de una habitación (Nr 6051168)

casa de una habitación

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 964.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Od 27 maj 2020 do 2 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Cádiz

Od 2 cze 2020 do 4 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.