casa de una habitacion (Nr 6111752)

casa de una habitacion

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Teksas, Houston

30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.