(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2016-11-24 18:56

casco de pequeña embarcacion

(Nr 1447702)
casco de pequeña embarcacion

Długość [m]:

2.80

Szerokość [m]:

1.25

Wysokość [m]:

o.65

Waga w kg:

60.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1853.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki zazwyczaj przewozi się na dachu auta, wystarczy użyć bagażnik o odpowiedniej ładowności. Na bagażniku trzeba przymocować specjalistyczne uchwyty. Żeby uniknąć przemieszczenia się kajaka w czasie jazdy, można wyłożyć elastyczny materiał na prętach bagażnika np. podłożyć ręcznik. Kajaki kładzie się do góry dnem przy użyciu specjalistycznych, naprężonych taśm z osłoniętymi klamrami. W przypadku samodzielnego przewozu kajaka, pojazd trzeba właściwie opatrzeć znakami. Regulamin drogowy nie zezwala na to, żeby bagaż wychodził na odległość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu samochodu lub zespołu pojazdów. Bagaż nie powinien także odstawać z przodu na odległość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od siedzenia kierowcy. Przewożony kajak znakujemy chorągiewką w kolorze pomarańczowym lub dwoma czerwonymi pasami. W przypadku, kiedy bagaż wystaje z tyłu do oznakowania stosuje się białe i czerwone znaki. Innym sposobem do przewozu kajaka jest skorzystanie z naczepy.

    Transport kajaka potrzebuje szczególnej ostrożności, z tej przyczyny opłaca się zlecić transport profesjonalnej firmie, która zadba o bezpieczne mocowanie, należyte oznakowanie i dostarczenie bez szkody ładunek.

Koszt transportu kajaka

    Koszt przewozu kajaka uzależniony jest od liczby transportowanych sztuk, a także wpływ na to ma odległość od miejsca nadania do miejsca wyładunku. Średni koszt transportu kajaka leży w widełkach 0,30 – 0,50 złotych za kilometr. Np., za przewóz kajaka na odcinku od Manheim w Niemczech do Wałcza zapłacono 260 PLN. A przewiezienie kajaka z Pucka do Warszawy zapłacono 220 zł.

Adres i termin nadania

Países Bajos, annapaulowna, 1761 jm

Od 30 lis 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, ibiza, 07800, aragon , 82

Od 10 gru 2016 do 20 gru 2016