(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-27 18:16

Ceowniki stalowe o łącznej wadze 1200 kg (Nr 2755984)

Ceowniki stalowe o łącznej wadze 1200 kg

Długość [m]:

5.7

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

brak - to pojedyncze elementy

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 411.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jutrosin, 63-930, Polska

Od 1 lip 2018 do 18 lip 2018

Adres i termin dostawy

Rumia, Polska

Termin elastyczny