(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cfmoto 500 (Nr 5583775)

Cfmoto 500

Marka i model:

Cfmoto 500

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

357

Dystans: 1530.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Kijaszkowo

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to cenne pojazdy i dlatego powinno się je bardzo uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest odpowiednie zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

Quady zwykle przewozi się na przyczepce, ale można również busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, albowiem w czasie transportu można uszkodzić zarówno quada jak i samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Wybierając taśmy mocujące wypada pamiętać, żeby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, albowiem w czasie przewozu zdarzają się różnorakie drgania, a taka taśma może swobodnie się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa, jednak w czasie transportu, istotne jest żeby zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne ostre części, dlatego, że mogą się przetrzeć i przedrzeć.

Gdy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, również powinno się go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się podczas transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, dlatego że w trakcie transportu paliwo czy inne płyny mogą się rozlać oraz zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

W momencie, kiedy zlecamy przewóz quada przez firmę transportową, dobrze jest przekonać się czy posiada należyty sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

Koszt transportu quada w głównej mierze zależy od trasy którą ma do przejechania samochód. Aby poznać realną cenę transportu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich transportach.