Chasis Kart (Nr 6039486)

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 904.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicia, Ourense

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Alcalá La Real

Termin elastyczny


Transport gokartów

Transport gokartów nie jest banalny, jak mogłoby się na początku wydawać. Taki przewóz da się zrealizować na szereg sposobów. Gokarty da się przetransportować przy użyciu naczepy, samochodu dostawczego albo zwykłego samochodu osobowego. Podczas transportu gokarta, trzeba go solidnie ochronić, aby nie zarysował się, jak także nie zniszczył samochodu, jaki go przewozi.

Przewożąc gokarta naczepą, powinno się go przymocować kilkoma pasami mocującymi do podłoża tak, aby był unieruchomiony i nie przemieszczał się w czasie transportu. Oprócz tego, nie zaszkodzi go także otulić materiałem tak, żeby warunki pogodowe nie oddziaływały niekorzystnie na jego działanie.

W trakcie, kiedy przewozimy gokarty samochodem dostawczym lub pojazdem osobowym, warto - nie licząc pasów mocujących, wykorzystać obijaki, które zabezpieczą pojazd przewozowy, jak także gokarta przed uszkodzeniami. Dodatkowo konieczne jest nie zapomnieć, aby usunąć z gokarta wszelkie ciecze, przykładowo jak paliwo czy olej. Ciecze te, w czasie przewozu potrafią wydostać się z gokarta oraz uszkodzić samochód. Oprócz tego, gazy pochodzące z tych substancji, mogą być szczególnie niemiłe dla kierowcy w tak dużej mierze, że uwaga kierowcy zmniejszy się i dojdzie do wypadku. W niektórych przypadkach może nawet postawić pod znakiem zapytania dalszy transport gokarta.

W momencie, gdy sami nie posiadamy przyczepki, ani odpowiedniego samochodu, aby przewieźć gokarta - zwłaszcza kiedy posiadamy ich parę, wtedy warto to zlecić przewoźnikowi. Koszt przewozu gokarta, zwykle zależy od odcinka jaki jest do przejechania pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. W takiej sytuacji dobrze jest zlecić wycenę jak i przewóz przewoźnikowi zewnętrznemu. Najprościej jest skorzystanie z usług giełdy przewozowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz w portalu Clicktrans, wystarczy podać trasę, przybliżony termin realizacji jak i ilość przewożonych gokartów, a w kilka chwil tysiące firm transportowych zobaczy to zgłoszenie i zareaguje.