(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2016-12-02 10:41

Chełmno - Skwierzyna

(Nr 1487532)
Chełmno - Skwierzyna

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Kino domowe w orginalnym opakowaniu

Opakowanie ładunku:

Kartonowe pudło

Dystans: 323.40 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają defektom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich m.in. instrumenty muzyczne, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych tworzyw. Pośród najczęściej przewożonych rzeczy znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia należytego zabezpieczenia przesyłki jest newralgiczna. Opłaca się wykorzystać tworzywa zabezpieczające takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz tekturę dobrze jest wykorzystać do ochronienia mniejszych rzeczy – można je kupić w markecie budowlanym oraz w portalach w sieci. Podczas gdy folia stretch używana jest do osłonięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia przesyłki można wykorzystać również pledy, styropian, czasopisma, ręczniki oraz taśmy.

Cena transportu przesyłki o wyjątkowej ostrożności

    koszt transportu paczki, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz gabarytów, jak również od trasy między punktem załadunku i punktem wyładunku. Na definitywny koszt może mieć wpływ również niezbędność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę przewozową. Np., za transport lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono prawie 250 zł. Tymczasem za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi kosztowało 200 PLN. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chelmno , 86-200, Poprzeczna

Od 5 gru 2016 do 19 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Skwierzyna, 66-440, Gorzowska

Od 5 gru 2016 do 19 gru 2016