(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 10:10

Chest of drawers

(Nr 1873520)
Chest of drawers

Długość [m]:

800

Szerokość [m]:

500

Wysokość [m]:

750

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1819.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Epping Forest, IG9 5SL, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

San Ginesio, 62026, Włochy

Termin elastyczny