(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 16:56

Chevrolet Astro MPV

(Nr 3001700)
Chevrolet Astro MPV

Marka i model:

Chevrolet Astro

Waga w kg (łączna):

2025.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 51.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać także, że właściwa masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Cabrils, 08348, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Castelldefels, Hiszpania

Termin elastyczny