(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 21:55

Chevrolet orlando

(Nr 2015921)
Chevrolet orlando

Marka i model:

Chevrolet orlando

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2223.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o rozsądne oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

33530 Bassens, Francja

Od 8 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

16 wrz 2017