(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-06-18 15:52

CHEVROLET TrailBlazer

(Nr 2853736)

Marka i model:

CHEVROLET TrailBlazer

Waga w kg (łączna):

2300.00

Dystans: 1243.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Florencja, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poprad, Słowacja

Termin elastyczny