(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 02:53

Chevy Van G20

(Nr 1920817)
Chevy Van G20

Marka i model:

Chevy Van G 20

Waga w kg (łączna):

2350.00

Budżet zlecenia [€]:

850

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Guten Tag , es geht um einen Chevy Van G20 BJ 1995 2530 kg L 5440 / H 2350 / B2095 Das Fahrzeug ist nicht fahrtüchtig aber rollfähig

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Tavira, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Karben, Niemcy

Termin elastyczny