(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 07:30

Chimenea

(Nr 1759047)

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

72

Wysokość [m]:

54

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 595.00 km

Informacje dodatkowe:

Avisar antes de la llegada.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Potem należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny