(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 09:54

Chimenea

(Nr 2006348)
Chimenea

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

70

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 483.00 km

Informacje dodatkowe:

Chimenea paletizada y envalada. Fechas aproximadas.

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 498402
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 10:42

Opis oferty:

Halo, we can load today, two drivers helo, international insurance, certyfikat fgz2017, vat. Regards

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Altea la Vella, Hiszpania

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

l'Hospitalet, Hiszpania

8 wrz 2017