(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-24 15:22

Chłodnia 21T netto

(Nr 1919955)
Chłodnia 21T netto

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Kartony na paletach / mrożone mięso / 21 t netto / bez wymiany palet

Dystans: 353.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę decydujących problemów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Grodzisk Wielkopolski, Polska

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

26 lip 2017