(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-09-05 23:08

Chlodziarka do wina (Nr 3201974)

Długość [m]:

0.76

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

1.72

Waga w kg (łączna):

45.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 267.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, gdy planujesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada wyciągnąć i zapakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, masy i sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Gryfice, 72-300, Polska

6 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Sopot, Polska

7 wrz 2018