(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-30 03:21

Chopper style bicycle

(Nr 1474512)
Chopper style bicycle

Waga w kg:

20.00

Dystans: 211.90 km

Informacje dodatkowe:

Chopper style bicycle

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 08:21

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 12:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję przewozu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania albo zakupić stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się częścipedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto umieścić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Ireland, Portlaw

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ireland, Galway

Termin elastyczny