(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 17:23

CHRYSLER grand voyager

(Nr 2003756)
CHRYSLER grand voyager

Marka i model:

CHRYSLER

Waga w kg:

2150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1023.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 07:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony licencja, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości: (3)

motomolo
03-09-2017, 08:02
Niestety za drogo dla mnie.
magdaostenda
03-09-2017, 08:50
Cięźkie auto dlatego taka cena, 2400 minimum.
motomolo
03-09-2017, 14:53
Rozumie ale dla mnie za drogo
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Rovereto, Trydent, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jawor, Polska

Termin elastyczny