(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 17:23

CHRYSLER grand voyager

(Nr 2003759)
CHRYSLER grand voyager

Marka i model:

CHRYSLER

Waga w kg:

2110.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1025.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Rovereto, Trydent, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jawor, Polska

Termin elastyczny