(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 17:23

CHRYSLER grand voyager

(Nr 2003759)
CHRYSLER grand voyager

Marka i model:

CHRYSLER

Waga w kg (łączna):

2110.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1025.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Rovereto, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jawor, Polska

Termin elastyczny