(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-27 12:21

Chrysler Voyager (Nr 2420680)

Marka i model:

Chrysler Voyager

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 671.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Limburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojna, 74-500, Polska

Termin elastyczny