(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-27 12:21

Chrysler Voyager

(Nr 2420680)

Marka i model:

Chrysler Voyager

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 671.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebna wycena: - wyjazd do delera - dokonanie zakupu i przywóz auta do PL

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-03-2018, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-04-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Limburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojna, 74-500, Polska

Termin elastyczny