Chrysler Voyager + Caravan (Nr 7663219)

Chrysler Voyager + Caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Chrysler Voyager + Caravan
1000 x 165 x 210 cm
4000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
4000 kg
Dystans
1656 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Peníscola

Od 31 maj 2021 do 1 cze 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Kent, Maidstone

30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W trakcie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego przewozu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam ofertę.