(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Chwytak do koparki (Nr 7506012)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Chwytak do koparki
150 x 150 x 275 cm
1490 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
1490 kg
Dystans
828 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Raubling

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie ochronić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie związana zazwyczaj od wymiarów i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.