(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-06 15:01

Ciagniczek do koszenia trawy

(Nr 2012633)
Ciagniczek do koszenia trawy

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

180.00

Dystans: 2400.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Gdy masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się zagwozdkę z wyborem dobrej firmy. Serwis Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ trudności. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną gamą aut, więc bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Jeżeli chcesz zdobyć ogłoszenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy ma odpowiedni wóz, aby taki przewóz zrealizować. W przypadku, jeżeli gabaryty lub ciężar pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać dodatkowe certyfikaty, a w trakcie przewozu potrzebna będzie obecność pilota. Ważne jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli blisko 500 PLN mniej niż przeważnie kosztuje.

Adres i termin nadania

Dulas, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biłgoraj, Polska

Termin elastyczny