(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-06 15:01

Ciagniczek do koszenia trawy

(Nr 2012633)
Ciagniczek do koszenia trawy

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

180.00

Dystans: 2400.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wówczas pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Portal Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ mamy w bazie bardzo dużo różnych przewoźników z rozmaitą gamą aut, więc z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Aby zdobyć oferty dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy ma należyty pojazd, aby taki przewóz ziścić. W przypadku, jeśli gabaryty lub ciężar aut przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie transportu potrzebna jest obecność pilota. Istotne będzie także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też, np. ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły bywa niższa niż typowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli około 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Dulas, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biłgoraj, Polska

Termin elastyczny