(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-04 21:35

Ciągnik

(Nr 1827162)
Ciągnik

Marka i model:

Ciagnik

Długość [m]:

4.31

Szerokość [m]:

2,54

Wysokość [m]:

2.54

Waga w kg:

4400.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1081.00 km

Informacje dodatkowe:

WYSOKOSC 2.67 - CENA NIE NA SOLO / DOŁADUNEK DO DUZEGO !!! NAJAZDY !!!

Oferty od Przewoźników (0)

5290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 09:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 5290 zł

Wiadomości: (6)

Tomek D. (Zleceniodawca)
06-06-2017, 10:12
Witam , kiedy załadunek , rozladunek ? Najazdy ? Auto własne ? Spedycja mnie nie interesuje ...
Mariusz P. (Przewoźnik)
07-06-2017, 00:29
Witam, Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia. Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Jesteśmy firmą transporto - spedycyjną. Nie udzielamy informacji czy jedzie to nasze auto czy podwykonawcy. Pozdrawiam
Mariusz P. (Przewoźnik)
07-06-2017, 00:29
P.s najazdy po naszej stronie.
Tomek D. (Zleceniodawca)
08-06-2017, 08:15
Dziekuje ale dostep do Transa to i ja mam , wiec sam sobie moge wrzucic w giełde ... nie potrzebuje spedycji przepisywaczy z jednej na druga gielde . Nie pozdrawiam
Mariusz P. (Przewoźnik)
08-06-2017, 08:31
a co na giełdzie niewypłacalny że szuka gdzie indziej :)???
Tomek D. (Zleceniodawca)
08-06-2017, 11:41
Na giełdach typowych nie szukam , bo to prywatny odbior i dostawa . Jakbym chciał auta z gieldy to mam dostep do takich ktorych Pan nawet nazw nie zna :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych z reguły bywa przewozem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Pokaźne pojazdy rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa zwyczajnie przemieszczać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Trudność powodować może także nacisk osi maszyn uprawnych, jaki przekracza reguły możliwe dla większości dróg.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni posiadać należycie przysposobionymi lawetami, jakie potrafią przewieźć maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta dozwolone reguły gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest odebranie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów uprawnych

    Koszt przewozu ciągnika rolniczego jest uzależniona od wymiarów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Kortenberg, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

76-020 Bobolice, Polska

Termin elastyczny