(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-05 16:38

Ciagnik

(Nr 1829090)
Ciagnik

Dystans: 1225.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych prawie zawsze bywa przewozem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkogabarytowe urządzenia rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny samodzielnie przemieszczać się po polskich trasach, ponieważ ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak również w Europie. Przeszkodę przedstawiać może dodatkowo nacisk osi pojazdów uprawnych, który przekracza normy możliwe dla większej części dróg.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często stosuje się naczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni posiadać właściwie dostosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować ciągniki rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza możliwe standardy gabarytami lub ciężarem, wymagane jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów uprawnych

    Koszt przewozu ciągnika rolniczego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Cothen, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zawoja, Polska

Termin elastyczny