(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-05 16:38

Ciagnik

(Nr 1829090)
Ciagnik

Dystans: 1225.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych nierzadko bywa przewozem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe pojazdy uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny zwyczajnie poruszać się po ulicach, dlatego że ich wymiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak także w UE. Utrudnienie stanowić może dodatkowo nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przerasta reguły dopuszczalne dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko stosuje się przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni dysponować należycie dostosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować pojazdy rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone zasady gabarytami lub ciężarem, konieczne jest uzyskanie specjalnego pozwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena transportu pojazdów rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest związana od gabarytów, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę transportu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Cothen, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zawoja, Polska

Termin elastyczny