(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-29 16:07

Ciagnik

(Nr 2121957)

Marka i model:

Zetor

Długość [m]:

3,75

Szerokość [m]:

1,98

Wysokość [m]:

2,69

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1886.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przywiezienie sprzętu rolniczego z Norwegii 3 ciągniki, kombajn, i parę drobnicy, pługi rozsiewacze, itp.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych prawie zawsze bywa transportem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Olbrzymie pojazdy rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie poruszać się po jezdniach, jako że ich rozmiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak także w Europie. Komplikację stanowić może również napór osi urządzeń uprawnych, jaki przewyższa reguły możliwe dla większości tras.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych posiadają należycie przystosowanymi lawetami, jakie potrafią przetransportować pojazdy rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przewyższa dozwolone reguły wymiarami lub wagą, wymagane jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu pojazdów uprawnych

    Cena przewozu ciągnika rolniczego jest zależna od wielkości, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę transportu wpływa również odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Kløfta, 2040, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, Polska

Termin elastyczny