(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-29 16:07

Ciagnik

(Nr 2121957)

Marka i model:

Zetor

Długość [m]:

3,75

Szerokość [m]:

1,98

Wysokość [m]:

2,69

Waga w kg:

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1886.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przywiezienie sprzętu rolniczego z Norwegii 3 ciągniki, kombajn, i parę drobnicy, pługi rozsiewacze, itp.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych często jest przewozem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Pokaźne maszyny uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny swobodnie poruszać się po drogach, bo ich wielkość przerasta możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w Europie. Kłopot przedstawiać może także nacisk osi pojazdów uprawnych, który przekracza zasady możliwe dla większości dróg.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych często stosuje się przyczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni posiadać należycie dostosowanymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza dopuszczalne standardy wielkością lub ciężarem, potrzebne będzie otrzymanie odpowiedniego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń uprawnych

    Cena transportu urządzenia uprawnego jest zależna od gabarytów, wagi i stanu maszyny. Na wycenę przewozu wpływa również długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym czynnikiem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

Kløfta, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, Polska

Termin elastyczny