(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-19 07:01

ciagnik

(Nr 2164194)

Marka i model:

New Holland 8160

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

6000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1511.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 14:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-24 do 2017-12-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-12-10, 14:26

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 08:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych zazwyczaj bywa transportem o wielkich gabarytach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkie maszyny rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa zwyczajnie jeździć po ulicach, jako że ich rozmiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w UE. Utrudnienie stanowić może jeszcze napór osi pojazdów rolniczych, jaki przekracza zasady dopuszczalne dla większości dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko wykorzystuje się przyczepy rodzaju semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn uprawnych powinni dysponować stosownie przysposobionymi lawetami, jakie są w stanie przetransportować ciągniki uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, gdy zestaw przewyższa dozwolone reguły wielkością lub wagą, konieczne jest otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn uprawnych

    Koszt transportu ciągnika uprawnego jest uzależniona od wielkości, wagi i sprawności maszyny. Na koszt transportu wpływa również odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Hamar, 2317, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krotoszyn, 63-700, Polska

Termin elastyczny