(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-29 09:32

Ciągnik 2,5 T

(Nr 2330192)
Ciągnik 2,5 T

Marka i model:

Renault carrero

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1696.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych prawie zawsze bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Olbrzymie urządzenia uprawne są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą zwyczajnie poruszać się po drogach, ze względu na fakt, że ich wymiar przerasta możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Utrudnienie przedstawiać może również napór osi pojazdów rolniczych, który przerasta normy możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze korzysta się z przyczepy rodzaju semi i tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych mają prawidłowo przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta dozwolone zasady wielkością lub wagą, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt przewozu maszyn uprawnych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest związana od wielkości, wagi i sprawności maszyny. Na wycenę transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym czynnikiem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Rue Louis Armand 686, Albertville, 73200, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Limanowa, 34-600, Polska

Termin elastyczny