(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-29 09:32

Ciągnik 2,5 T

(Nr 2330192)
Ciągnik 2,5 T

Marka i model:

Renault carrero

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1696.00 km

Informacje dodatkowe:

Podane wymiary są większe niż w rzeczywistości, ale nie znam dokładnych. Załadunek na rampie lub własne najazdy. Traktor posiada koła, może nie odpalać.

Oferty od Przewoźników (0)

3749 zł

ID firmy: 469172
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 22:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3749 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof B. (Przewoźnik)
29-01-2018, 22:05
witam mogę odebrać już w środę lub w innym terminie zapraszam

3800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych prawie zawsze bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Olbrzymie urządzenia uprawne są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą zwyczajnie poruszać się po drogach, ze względu na fakt, że ich wymiar przerasta możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Utrudnienie przedstawiać może również napór osi pojazdów rolniczych, który przerasta normy możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze korzysta się z przyczepy rodzaju semi i tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych mają prawidłowo przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta dozwolone zasady wielkością lub wagą, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt przewozu maszyn uprawnych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest związana od wielkości, wagi i sprawności maszyny. Na wycenę transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym czynnikiem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Rue Louis Armand 686, Albertville, 73200, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Limanowa, Polska

Termin elastyczny