(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-04-30 17:22

Ciągnik Fiat z ładowaczem czołowym wielkością , Ursusa C-360

(Nr 1760961)
Ciągnik Fiat z ładowaczem czołowym wielkością , Ursusa C-360

Dystans: 1280.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 55804
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 23:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-15 do 2017-06-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych z reguły jest transportem o dużych gabarytach. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne pojazdy uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą zwyczajnie poruszać się po jezdniach, gdyż ich rozmiar przewyższa dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Problem przedstawiać może jeszcze napór osi maszyn uprawnych, jaki przerasta standardy dopuszczalne dla większości tras.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły korzysta się z naczepy typu jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych powinni posiadać odpowiednio przysposobionymi lawetami, które umożliwiają przetransportować maszyny uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przerasta dopuszczalne reguły gabarytami lub wagą, potrzebne jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu ciągników uprawnych

    Cena przewozu urządzenia uprawnego jest związana od wymiarów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Fère-Champenoise, Francja

Od 10 maj 2017 do 18 cze 2017

Adres i termin dostawy

63-130 Kołacin, Polska

Termin elastyczny