(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 11:25

Ciągnik rolnczy 3szt.

(Nr 1873775)
Ciągnik rolnczy 3szt.

Marka i model:

renault

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

240

Wysokość [m]:

270

Waga w kg:

15000.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 189.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

laweta24
27-06-2017, 14:17
Oferta dotyczy transportu do 2200kg masy ciągnika. Termin do uzgodnienia.

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych często bywa przewozem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Pokaźne urządzenia uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa swobodnie jeździć po drogach, dlatego że ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak i w Europie. Trudność powodować może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, jaki przekracza standardy możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych prawie zawsze używa się naczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych mają należycie dopasowanymi lawetami, które potrafią przewieźć ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, jeśli pojazd przekracza możliwe zasady gabarytami lub ciężarem, wymagane będzie otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest związana od wielkości, wagi i sprawności maszyny. Na koszt transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być także termin przewozu.

Adres i termin nadania

Kraśnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wojaszówka, Polska

Termin elastyczny