(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 11:25

Ciągnik rolnczy 3szt.

(Nr 1873775)
Ciągnik rolnczy 3szt.

Marka i model:

renault

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

240

Wysokość [m]:

270

Waga w kg:

15000.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 189.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 47705
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz B. (Przewoźnik)
27-06-2017, 14:17
Oferta dotyczy transportu do 2200kg masy ciągnika. Termin do uzgodnienia.

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych niejednokrotnie bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Sporawe urządzenia uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny samodzielnie jeździć po polskich trasach, gdyż ich rozmiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak i w UE. Utrudnienie powodować może również nacisk osi maszyn rolniczych, jaki przekracza reguły dopuszczalne dla większej części szos.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych zazwyczaj wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych powinni posiadać stosownie przysposobionymi lawetami, jakie są w stanie przewieźć urządzenia uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli zestaw przewyższa dopuszczalne reguły rozmiarem lub ciężarem, potrzebne jest odebranie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń uprawnych

    Koszt transportu urządzenia rolniczego jest uzależniona od gabarytów, wagi i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Kraśnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wojaszówka, Polska

Termin elastyczny