(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 12:46

Ciagnik rolniczy

(Nr 1874054)
Ciagnik rolniczy

Marka i model:

Fiat

Długość [m]:

4,00

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,00

Waga w kg:

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 40965
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-07-2017, 19:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-11 do 2017-07-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-12, 19:55

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych niejednokrotnie bywa transportem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkoformatowe urządzenia rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione zwyczajnie przemieszczać się po polskich trasach, dlatego że ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak także w UE. Trudność powodować może jeszcze nacisk osi urządzeń rolniczych, który przekracza standardy dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych z reguły korzysta się z przyczepy typu jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni posiadać właściwie przysposobionymi lawetami, które podołają przetransportować urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przerasta możliwe standardy wielkością lub wagą, wymagane będzie otrzymanie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu maszyn uprawnych

    Cena przewozu maszyny uprawnego jest zależna od gabarytów, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę transportu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym elementem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Steinfurt, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, Polska

Termin elastyczny