(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-29 00:00

ciągnik rolniczy

(Nr 1878713)
ciągnik rolniczy

Marka i model:

zetor super

Długość [m]:

355

Szerokość [m]:

210

Wysokość [m]:

240

Waga w kg:

3200.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 192.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

ID firmy: 69415
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 00:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-09, 00:15

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkie pojazdy uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny swobodnie poruszać się po drogach, bowiem ich wielkość przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w UE. Utrudnienie powodować może dodatkowo nacisk osi pojazdów rolniczych, który przewyższa reguły możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych z reguły używa się naczepy typu jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych powinni posiadać stosownie przysposobionymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, gdy zestaw przerasta dopuszczalne reguły wymiarami lub ciężarem, wymagane jest dostanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Koszt przewozu urządzenia rolniczego jest związana od wielkości, ciężaru i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Imielin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skarżysko-Kamienna, Polska

Termin elastyczny