(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-06 23:33

Ciagnik rolniczy

(Nr 2013749)
Ciagnik rolniczy

Marka i model:

Ford 3000

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2145.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-23

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-07, 22:43

Opis oferty:

terminy elastyczne

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

4790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych niejednokrotnie bywa transportem o wielkich gabarytach. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkie urządzenia uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po drogach, bo ich wymiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Problem powodować może także napór osi maszyn uprawnych, który przerasta normy dopuszczalne dla większości szos.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj używa się naczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować odpowiednio przysposobionymi lawetami, które umożliwiają przewieźć ciągniki uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przekracza dopuszczalne reguły wymiarami lub wagą, wymagane będzie otrzymanie specjalnego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu urządzeń rolniczych

    Koszt transportu ciągnika rolniczego jest związana od wymiarów, wagi i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa również długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny