(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-06 23:33

Ciagnik rolniczy

(Nr 2013749)
Ciagnik rolniczy

Marka i model:

Ford 3000

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

1800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2145.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-23

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-07, 22:43

Opis oferty:

terminy elastyczne

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

4790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych nierzadko bywa transportem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkogabarytowe pojazdy uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą zwyczajnie przemieszczać się po jezdniach, ze względu na fakt, że ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w Europie. Przeszkodę powodować może również nacisk osi maszyn uprawnych, który przerasta reguły dozwolone dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często stosuje się przyczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni dysponować właściwie przystosowanymi lawetami, jakie mogą przewieźć pojazdy rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa dopuszczalne standardy gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest odebranie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt transportu maszyn rolniczych

    Koszt transportu urządzenia uprawnego jest uzależniona od wielkości, wagi i stanu urządzenia. Na koszt transportu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny