(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-16 11:09

ciagnik rolniczy

(Nr 2159295)
ciagnik rolniczy

Marka i model:

john deere 2140

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

4000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 648.00 km

Informacje dodatkowe:

witam zjece przewoz john deere 2140 z turem bez napedu mozliwosc załadunku z rampy

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości: (3)

tomasz b. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 13:54
max 1300zł
Mariusz P. (Przewoźnik)
16-11-2017, 17:40
Nasza stawka jest podana, jak coś to zapraszamy.
tomasz b. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 17:58
nie za te pieniadze
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych nierzadko bywa przewozem ponad formatowym. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne maszyny uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie są uprawnione samodzielnie przemieszczać się po drogach, ponieważ ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak również w Unii Europejskiej. Przeszkodę stanowić może również nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przekracza normy dozwolone dla większej części dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych prawie zawsze używa się naczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni dysponować prawidłowo przysposobionymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także powinien posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli zestaw przerasta dopuszczalne standardy rozmiarem lub wagą, konieczne jest zdobycie odpowiedniego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu urządzeń uprawnych

    Koszt przewozu pojazdu rolniczego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu maszyny. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

Glumsø, 4171, Dania

Od 16 lis 2017 do 21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Nowy Dwór, 89-620, Polska

Termin elastyczny