(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-12-25 19:53

Ciagnik rolniczy

(Nr 2241789)
Ciagnik rolniczy

Marka i model:

John deere3140

Długość [m]:

4.40

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.85

Waga w kg (łączna):

4700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1033.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych nierzadko jest transportem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkie urządzenia uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po drogach, bo ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w UE. Utrudnienie przedstawiać może również nacisk osi pojazdów rolniczych, który przewyższa reguły dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się maszyny rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych zazwyczaj stosuje się naczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych posiadają należycie przysposobionymi lawetami, jakie umożliwiają przewieźć maszyny rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przewyższa dopuszczalne reguły wymiarami lub wagą, konieczne będzie zdobycie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu pojazdów rolniczych

    Koszt transportu urządzenia uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym elementem może być jeszcze termin transportu.

Adres i termin nadania

Friedenfels, 95688, Niemcy

Od 27 gru 2017 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pisz, 12-200, Polska

Termin elastyczny